Оплата

Доставка и оплата

У місті Одеса:   розрахуватися можна при доставці товару, або в офісі нашого представництва.

Покупці з інших міст можуть оплатити товар одним із таких способів:

  • Накладений платіж, тобто Ви розраховуєтесь при отриманні товару на складі Кур’єрської служби, попередньо оглянути товар.
  • Оплата через банк (Приватбанк). В даному варіанті оплати дешевше доставка і Вам немає необхідності платити за повернення грошей.
  • Оплата по безналу з ПДВ

Якщо з якихось причин товар Вам не сподобався, Ви маєте право його повернути і отримати назад гроші в терміни, встановлені чинним законодавством України. Звертаємо Вашу увагу, що в разі повернення товару, послуги транспортної компанії оплачуються клієнтом по тарифам транспортної компанії.

Доставка товару

Доставка и оплата

Термін поставки товару, наявного в наявності, в середньому, становить 2-4 робочих дня. Товар, якого в даний момент немає у нас на складі, ми можемо привезти під замовлення. Термін поставки замовленого товару з зарубіжних складів складає близько 60 днів. Для оформлення замовлення необхідна передоплата в розмірі 50% вартості товару.

У місті Одеса:
  • Доставка дрібногабаритних товарів по місту (до під’їзду) – 100 гривень. При замовленні на суму понад 3500 грн – безкоштовно.
  • Доставка великогабаритних або важких товарів – 350грн і здійснюється тільки до під’їзду будинку або офісу.
В інші міста України:

Доставка по всій території України здійснюється на платній основі (до дверей або самовивезення зі складу кур’єрської служби) відповідно до тарифів, графіком і маршрутами транспортних компаній: Нова пошта.При способі оплати “Післяплата” покупець оплачує повернення грошей за тарифами транспортної компанії.

Доставка плитки в інші міста України здійснюється по передоплаті або повної оплати клієнта.

З питань покупки, доставки і уточнення цін на товари зв’яжіться з нашими консультантами будь-яким способом, зазначеним в розділі контакти.