Мозаїчна плитка при обробці приміщень використовується не одне століття. Зовні вона нагадує керамічну, але складається з елементів квадратної форми меншого розміру. Зазвичай її викладають у вигляді певного тематичного зображення. Це і є її головна перевага: завдяки поділу фрагментів на маленькі квадрати, можна отримати будь-який малюнок в фіналі.

Інтернет магазин «Tilegroup» пропонує познайомитися з таким стильним і функціональним оздоблювальним матеріалом як плитка мозаїка – купити її можна оптом і в роздріб вже сьогодні, скориставшись вигідними послугами нашої компанії.

Місця для застосування мозаїчної плитки

Наборні елементи керамічної мозаїки широко затребувані не тільки в житлових приміщеннях, але і в будівлях комерційного, громадського призначення. Багато покупців «Tilegroup» вирішили придбати такий елемент оздоблення як мозаїка в ванну після побачених оригінальних панно в виставкових залах, холах готелів, спа-центрах і магазинах. У будинку або квартирі такою плиткою декорують також передпокій, кухню.

Як основу для підлогового покриття мозаїку використовують в басейнах. Викривляючись під дрібними хвилями прозорої води, мозаїчне зображення виглядає ще більш чарівно і оригінально.

Завдяки легкій укладці, мозаїка для басейну і будинку стає основою обробки криволінійних елементів інтер’єру: колон, умивальників, тумб, чаш водойм в саунах і лазнях.

Переваги та особливості використання плитки під мозаїку

Мозаїчна плитка, представлена в нашому онлайн-каталозі, виготовляється маститими брендами, які зарекомендували себе в кращому світлі. Вона володіє багатьма характеристиками, які кожен користувач хоче бачити в підлоговому/настінному покритті:

 • Чудовий зовнішній вигляд. Якщо Ви шукаєте обробку з розряду «ненудно, ексклюзивно, свіжо», купити мозаїку для басейну буде вірним рішенням. Це той вау-ефект, який гарантований при правильній установці виробу.
 • Чистота. Грамотний монтаж із застосуванням антигрибкових засобів забезпечить гігієнічність покриття, відсутність цвілі і грибка навіть після тривалого використання. Миття плитки не принесе клопоту, адже забруднення не затримуються на глянцевій поверхні мозаїки.
 • Екологія. Якісна плитка мозаїка для ванної вартість якої доступна завдяки налагодженій співпраці нашого магазину з виробниками, абсолютно безпечна для людини. А для її виробництва потрібно в 2 рази менше енергії, ніж для виготовлення кераміки.
 • Довговічність. Температурні перепади, підвищена вологість, ультрафіолетові промені, інші атмосферні впливи нестрашні мозаїчноій поверхні. Не дарма плитка використовувалася ще за часів Стародавнього Риму і в дещо вдосконаленому вигляді дійшла до наших днів.

Відкрийте каталог нашого інтернет-магазину і Ви побачите, що купити мозаїку в Одесі можна в самих різних декоративних втіленнях:

 • дзеркальна;
 • мармурова;
 • скляна;
 • металева;
 • керамічна;
 • натуральна ракушка;
 • скло з мармуром.

Розгубилися в величезному асортименті? Звертайтеся до менеджерів «Tilegroup», щоб отримати професійну консультацію по представленим виробам. Крім того, жителі Одеси можуть замовити швидкий і якісний монтаж досвідченими майстрами «Tilegroup», що гарантує: плитка мозаїка (ціна) завжди нижче якості) прослужить довгі роки, радуючи око господарів.