Керамічна плитка 60х60

You are here:

Вибираємо кахельну плитку

Вибір матеріалів для підлогового покриття у ванній кімнаті очевидний кожному – тільки керамічна плитка. Ні лінолеум, ні дерево, ні, навіть, ламінат не винесуть впливу високого рівня вологості – тільки спеціальні керамічні покриття. Крім стійкості до води вони володіють також цілим рядом інших переваг. Зокрема, серед них:

  • багатство кольорів і текстур;
  • тривалий термін служби покриття даного типу;
  • легкість укладання, яка не вимагає спеціалізованих навичок;
  • мінімальний обсяг робіт при підготовці робочої поверхні.

Типорозмірів підлогового покриття даного типу досить багато, наприклад, керамічну плитку 60 на 60 ідеально застосовувати у ванній кімнаті великої площі. Не варто забувати і про можливість її використання на балконах, відкритих лоджіях і терасах – стійкість до вологи в цьому випадку зіграє свою роль.

Що ми пропонуємо

Наш мережевий ресурс пропонує своїм клієнтам величезний асортимент підлогової керамічної плитки від іменитих світових брендів. Ви завжди зможете знайти рішення, яке стане ідеальним для вашого будинку і чудово впишеться в інтер’єр ванної кімнати – будь то звичайна однобарвна плитка або стилізована під покриття натурального типу (мармур або природний камінь). Керамічна плитка 60х60 – це:

  • плитка, яка має всі сертифікати якості і екологічної безпеки;
  • привабливі ціни на весь асортимент представленої продукції;
  • оперативна доставка по всій території України.

Замовлення в один клік

До ваших послуг зручний сервіс для замовлення зворотних дзвінків, оперативна онлайнова служба, а також представництва в найбільш популярних соціальних мережах. Покупку будь-якого обсягу керамічної плитки 60 60 на нашому ресурсі можна зробити в один клік “мишкою” – наші пропозиції дійсно унікальні і ви самі можете в цьому переконатися.